Půjčka pro nezaměstnané je určena pro lidi, kteří jsou momentálně bez práce a potřebují nutně peníze na plnění svých finančích závazků a povinností.

Půjčka pro nezaměstnané – ztráta zaměstnání

Ztráta zaměstnání je pro každého člověka velmi bolestná. Někteří lidí si sice myslí, jak jsou nezaměstaní lidé štastní, ale není tomu tak. Ba opak je pravdou. Většinou nezaměstnané velmi trápí, že nemohou sehnat žádnou práci. Ztráta stáleho pracovního místa je o horší, tolik máte půjček a dalších finančních závazků. Protože splátky úvěrů nikdy nepočkají, a pokud přestanete splácet začnou naskakovat nepříjemné a hlavně vysoké penále.

Půjčka pro nezaměstnané – co banka ?

Půjčka pro nezaměstnané je finanční produkt, který ve své nabídce nemá žádné Česká banka. V českých bankách je zažitým stereotypem, že u každého klienta si prověřují výš příjmů a klient musí donést potvrzení o výše příjmů ze zaměstání. Z toho jasně plyne, že kdo je nezaměstaný, nemá u banky žádnou šanci u banky nějakou půjčku si úvěr získat. Půjčka pro nezaměstnané je však vidět u spusty nebakovních společností.

Půjčka pro nezaměstnané – nebankovní společnosti

Banky se bojí půjčovat lidem bez stálých příjmů. Tedy nebojácnosti využily skvěle nebankovní společnosti, které poskytují různé druhy půjčky a jejich půjčka pro nezaměstnané bývá docela přijatelná. Nebankovní spolenočnosti ví, že půjčka pro nezaměstnané jde zajistit i jinak, než přes stálý příjem ze zaměstnání.

Půjčka pro nezaměstnané ručení

Půjčka pro nezaměstnané je velmi rizikovým produktem pro samotné nebankovní společnosti a proto musí být i vyšších částek nějaká forma ručení. U částek cirka do 30 000 Kč nebývá ručení žádné. U výšších částek některé nebakovní společnosti využívají ručení směnkou ( přečtěte si co je to půjčka na směnku ). U ještě vyšších částek se někdy používá zástava nemovistostí či zástava nějakých dražších věci (auto, stroje atd.) Můžete vám pomoci i ručitel, ale ručitele je v dnešní době těžké najít a přemluvit aby vám ručil.

Půjčka pro nezaměstnané ručení -registr dlužníků

Hodně společností je k novým klientům tolerantní a jejich půjčka pro nezaměstnané je určena i pro lidi, kteří již mají nějaký záznam v registru dlužníků a přesto potřebují opět půjčit.