Půjčky bez dokládání příjmů jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí půjčit peníze, ale nechtějí z nějakých důvodů dokládat potvrzení o výše jejich příjmů či potvrzení o výše příjmů celé rodiny.

Půjčky bez dokládání příjmů – bez potvrzení

Půjčky bez dokládání příjmů po vás nebudou vyžadovat abyste nosily potvrzení o výše příjmů z práce. Někteří lidé mají malé příjmy a je pro ně nežádoucí dokládat potvrzení o výše příjmů. Někdy se také stává, že člověk nemůže doložit své příjmy z práce, protože je ve zkušební domě. Často jsou také problémy s potvrzení o výše příjmů z podnikání. Kdy podnikatel využívá daňové optimalizace a proto má papírově menší příjmy i pro ně jsou určeny půjčky bez dokládání příjmů. Pro ženy na mateřské dovolené s dítětem jsou určeny speciální půjčky na mateřské.

Půjčky bez dokládání příjmů -pujčí banka?

Půjčky bez dokládání příjmů se řadí mezi více rizikové produkty, pro ty kteří je poskytují. Věřitel nemá žádné ověření výše příjmů klienta a bere proto na svá bedra docela velká riziko. Kompenzuje se to větším úrokem, ale i tak. Banky jsou v této oblasti více opatrné a každý kdo nedonese potvrzení o výše příjmů, nemá šanci vzít si u klasické banky půjčku či úvěr. Když nedoloží klient potvrzení o výše příjmů, banky mu půjčku nikdy neschválí. Klient se poté musí obrátit na nebankovní společnosti.

Půjčky bez dokládání příjmů – nebankovní společnosti

Hned po bankách jsou nejlepšími finančními institucemi nebankovní společnosti. Ty chytře využily toho, že banky nechtějí půjčovat bez toho aby si ověřily celkové příjmy klienta a zaplnily tak prázné místa na trhu s půjčkami. Jak se později ukázalo o půjčky bez dokládání příjmů je v České republice obrovský zájem a každým rokem jich nebankovní společnosti poskytují více a více.

Půjčky bez dokládání příjmů – přes telefon

Mezi velmi oblíbené způsoby žádání o půjčky bez dokládání příjmů patří stále telefon. Nebankovní společnosti mají většinou bezplatnou linku (s předvolbou 800) a vy si tak můžete zažádat o půjčky bez dokládání příjmů bez dalších zbytečných poplatků za volání. Žádost s vámi ochotně vyplní po telefonu telefonistka, a za několik hodin vás bude kontaktovat nějaký pracovník z nebankovní společnosti s dalšími informacemi.

Půjčky bez dokládání příjmů – výhody

Půjčky bez dokládání příjmů mají tyto hlavní výhody:

  • nemusíte nosit potvrzení o výši příjmů
  • vyhnete se únavnému vyplňování dlouhých formuláře
  • získáte peníze rychle
  • žádost si můžete podat přes internet či telefon

Půjčky bez dokládání příjmů – hrozby

Půjčky bez dokládání příjmů májí tyto hlavní nevýhody:

  • vyšší úroková roční sazba, než u bankovní půjčky