Půjčky ihned do hodiny jsou využíváné hlavně proto, že peníze z půjčky získáte maximálně ho jedné jediné hodiny. Ukážeme ji jaké jsou možnosti této půjčky.

Půjčky ihned do hodiny – rychlé peníze

Půjčky ihned do hodiny jsou výjmečný finanční produkt tím, že peníze musí klient získat již do jedné hodiny. Je pro společnost velmi těžké, ale přesto tyto půjčky ihned do hodiny existují a lidé je i celkem často hojně využívají. Někdy se prostě stane, že potřebujem nějaké peníze okamžite a nemáme čas čekat na to až nám banka či nebankovní společnosti vyřídí žádost o půjčku. Prostě potřebujeme půjčku téměr online. Takové půjčka je dobrá v tom, že se vám něco zalíbí a díky půjčce si můžete věc okamžitě odnnést domů a nemusíte na nic čekat.

Půjčky ihned do hodiny – neúčelovost

Půjčky ihned do hodiny jsou vždy výhradně neúčelový finanční produkt. Peníze z půjčky ihned do hodiny tedy můžete použít na cokoliv. Nikdo nebude později kontrolovat za co jste peníze utratily. Jak naložíte s pěnezi půjčky ihned do hodiny je jen a jen na vás.

Půjčky ihned do hodiny – banky či i nebakovní společnosti

Půjčky ihned do hodiny poskytují jak klasické banky, tak nebakovní společnosti a firmy. Každé nabízí zcela odlišné produkty. Ale oboje vedou k tomu samému, že máte nejdéle do 1 hodiny peníze u sebe a můžete je utratit. Nebankovní společnosti si často půjčky jistí směnkami (v článku směnka vzor zdarma se můžete podívat jak taková směnka vypadá).

Půjčky ihned do hodiny – debetní karta

U banky jde využít jako půjčky ihned do hodiny debetní karta. Debetní karta vám umožnuje jít do určitého mínusu. Většinou do bývá do 20 000 Kč. Peníze si tedy můžete půjčit až do výše vašeho debetního limutu na vaší kartě.

Banky nabízí taky konkokorent, kde můžete jít taky s vlastním bankovním účtem do mínusu. Obvykle to bývá zhruba do 30 000 Kč.

Půjčky ihned do hodiny SMS půjčka

Mezi půjčky ihned do hodiny se řadí i SMS půjčka. SMS půjčka si svou oblibu získala hlavně ve Finsku, Dánsku, Švédsku a dalších severských zemí. SMS půjčka je většinou na manší částky (500 Kč, 1 000 Kč, 5000 Kč). Při první žádosti o SMS půjčku to však není tak rychlé a proto se nedá říci, že byste získaly peníze hned do hodiny.

Půjčky ihned do hodiny výhody

  • získáte peníez rychle již do 1 hodiny
  • nikdy neprověřuje záznamy v registru dlužníků
  • nemusíte nosti žádné potvrzení o výši vašich příjmů či příjmů vaší rodiny.
  • Můžete rychle zalepit finanční díru.